Skladový operátor
FK technics, spol. s r.o.
Praha 3, CZ
před 9 dny

Pro naši provozovnu, sklad v Sobotce u Jičína hledáme skladového operátora.

Pracovní náplň :

  • Vedení agendy související s příjmem, fakturací a výdejem zboží
  • Vstupní kontrola zboží, kvalita, technické parametry, atd.
  • Zajištění a nákup obalového materiálu
  • Zajištění operativních úkolů skladu
  • Požadavky :

  • Samostatnost, pracovitost a vlastní zájem o svěřenou problematiku
  • Vysoké pracovní nasazení a loajálnost ke společnosti
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikativnost, pozitivní přístup
  • Nabízíme :

  • Zajímavou práci u firmy s více jak 25ti letou tradicí
  • Finanční ohodnocení odpovídající Vašemu výkonu
  • Pracoviště v Sobotce u Jičína
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup :
  • Ihned
  • Ihned
  • Požádat