STROJAŘ – ABSOLVENT
AC Jobs
Ústí nad Orlicí
před 8 dny

Máte vzdělání strojírenského zaměření a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Orientujete se v oblasti kvality a výrobních technologií?

Chcete řešit složitější reklamační případy po technické stránce a mít možnost realizovat nápravná opatření? Toužíte být součástí silné mezinárodní společnosti hned na začátku Vaší kariéry?

Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní výrobní společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici STROJAŘ ABSOLVENT.

Pracovní náplň

  • Technické řešení reklamačních případů
  • Analýza a návrh nápravných opatření
  • Realizace nápravných opatření
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce na zahraničních projektech
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ strojírenského zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka denní využití
  • Velmi dobré technické znalosti (kvalita, výrobní technologie, projektový management)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pozici vhodnou pro absolventy
  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji
  • Požádat