Konzultant zákaznického servisu
Alza.cz a.s.
Karlovy Vary
před 39 dny

Vytváříme nový tým Specialistů zákaznického servisu v Karlových Varech!

Naše call centrum tvoří sehraná parta lidí. : )

Baví nás komunikovat s lidmi, pomáhat jim s problémy, které mají a nalézat ta nejefektivnější řešení. Na telefonu jsme jako doma a díky práci na call centru máme přehled o všem novém a známe každý proces v naší firmě.

Pokud i Ty rád / a komunikuješ s lidmi, rád / a se učíš novému a máš aspoň trochu povědomí o moderních technologiích, pak neváhej a pošli nám životopis, protože přesně takové kolegy hledáme teď i ve Varech!

Co Tě u nás čeká?Budeš přijímat příchozí hovory našich zákazníků a snažit se jim zodpovědět jejich dotazy.Tvou zodpovědností bude také emailová komunikace s našimi zákazníky, dotazy se k nám totiž dostávají i touto cestou.

Zákazníkům aktivně nabízet doplňkové služby (prodlouženou záruku atd.) Co čekáme od Tebe?Zkušenosti ze zákaznického servisu či call centra jsou pro nás výhodou, nikoli podmínkou.

Rád / a komunikuješ s lidmi.Jsi komunikativní a samostatný / á - umíš si vyhledat informace.Máš týmového ducha a chuť se stát součástí fajn kolektivu.

Máš vztah k moderním technologiím.Máš pozitivní přístup k práci a nebojíš se vzdělávat. Co Ti za to nabízíme?Úvodní zaškolení (nehodíme tě do toho po hlavě).

Benefity společnosti (jazykové kurzy, Multisport karta, zaměstnanecké slevy a další).Kariérní růst.Možnost ovlivnit svůj výdělek.

Práce je možná i na zkrácený úvazek, nebo formou brigády.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost