L1 Support Engineer
Dimension Data Czech Republic s.r.o
Praha-Krč, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Miilevská 2095 / 5, Praha 4 Kontaktovat e-amilem veronika.frantova dimensiondata.com The primary responsibility of Support Engineers is to provide a service to internal clients through proactively identifying, investigating and resolving technical incidents and problems and to restore service to end users by managing incidents to resolution.

The Support Engineer L1 focuses on first line support for standard and low complexity incidents, requests, problems and events.

Experience with technical support, active level of English and other languages : German, French or Dutch.

Willingness to work on 24 / 7 shifts. Řešení incidentů / ticketů (telefonicky, emailem, chat) a implementace požadavků.

Poskytování L1 technické podpory pro zákazníky v oblasti sítí.

Monitoring infrastruktury zákazníka, komunikace se zákazníkem, troubleshooting. Nutná předchozí zkušenost s IT supportem.

Aktivní znalost Angličtiny a případně dalšího jazyka : Francouzštiny, Němčiny nebo Holandštiny.

Ochota pracovat na směny 24x7.

Zaměstnanecké výhody Vzdělávání v rozsahu dle dohody s přímým nadřízeným 5 týdnů dovolené 3 tzv.

Sick Days ročně Náhrada mzdy za dobu dočasné pracovní neschopnosti nad zákonem stanovenou výši náhrady mzdy do výše fixní základní mzdy po dobu dočasné pracovní neschopnosti až 21 dnů ročně Notebook a mobilní telefon včetně datového tarifu dle firemních standardů Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.

000 Kč měsíčně (po zkušební době) Nadstandardní zdravotní péče (po zkušební době) Poukázky na stravování (Ticket Pro) v hodnotě 85 Kč s 55% dotací firmou Občerstvení (káva, čaj, voda) na pracovišti zdarma

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost