HR SPECIALISTA
AC Jobs
Most
před 22 hodinami

Máte zkušenosti z personalistiky ve výrobní společnosti? Máte alespoň mírně komunikativní angličtinu? Mezinárodní společnost působící automobilovém průmyslu čeká na Vás! Zašlete nám Váš životopis.

Pracovní náplň

  • Vedení pohovorů
  • Správa personální agendy a složek zaměstnanců
  • Reportování vedení společnosti
  • Lékařské prohlídky a školení zaměstnanců
  • Spolupráce při plánování personálních potřeb
  • Řešení nástupních a výstupních dokumentů u zaměstnanců
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti z HR oddělení ve výrobní společnosti
  • Středně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Zkušenosti s přípravou podkladů pro mzdy
  • Znalost mzdového účetnictví výhodou
  • Co nabízíme?

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce - okres Chomutov
  • Požádat