Pracovník / pracovnice ručního mytí vozidel
CB Auto a.s.
Cesky Krumlov, Czech Republic
před 3 dny

Jsme dynamicky rostoucí, stabilní a finančně zdravá firma se zákaznickým přístupem a s více jak 25-ti letou profesionální praxí v oblasti prodeje a servisu nových vozů značek VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, MAZDA a KIA.

Popis pozice :

Hledáme a přijmeme pracovníka ručního mytí vozidel na pobočku v Českém Krumlově. Jedná se o práci na HPP nebo i DPP. Náplní práce je ruční mytí vozidel nových i ojetých, kompletní čištění interiéru a exteriéru.

Podmínkou je trestní bezúhonnost a řidičský průkaz sk. B, pečlivost, preciznost ve svěřených úkolech. Zkušenost s mytím vozů velkou výhodou. Nástup možný ihned.

Požadujeme :

  • trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
  • spolehlivost, preciznost, důkladnost a cit pro detail
  • komunikativní a velmi pozitivní osobnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • Nabízíme :

  • perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
  • mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
  • příspěvek na stravování, firemní oblečení a další firemní benefity
  • Jiné sdělení :

  • preferujeme výhradně a pouze rodilé a trvale žijící uchazeče vždy z příslušné pobočky a města
  • k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii
  • požadované údaje zasílejte výhradně e-mailem na adresu v.kovar cb-auto.cz
  • Datum nástupu : ihned nebo dle dohody

    Obor : Automobilový průmysl

    Pracovní úvazek : HPP, DPP

    Vhodné pro absolventy : Ano