Mušketýr - Vysočina a okolí
redbull uk
Jihlava
před 8 dny

Oblasti, které jdou ruku v ruce s Vašimi silnými stránkami

všechna práce, kterou Vám s důvěrou svěříme)

Obchodní duch

Cítíš, že máš přirozený talent myslet a jednat obchodně. Obchodní vztahy buduješ a udržuješ s lehkostí díky svému přístupu, charakteru a dlouhodobé spolupráci.

Budeš proaktivně vyhledávat netradiční distribuční kanály a zároveň udržovat vztahy se stávajícími obchodními partnery. V oblasti prodeje dokážeš implementovat marketingový mix a pro zákazníka tak budeš cennou oporou v oblasti prodeje.

Každá Tvá aktivita má jasný a jediný cíl - prodat plechovku. Smysl pro empatii a pokoru přirozeně přenášíš do komunikace s partnery.

Zároveň však umíš být ve správný moment asertivní.

Reprezentace

Přirozeně cítíš atributy naší značky a se zapálením Tobě vlastním je budeš reprezentovat 24 hodin denně. S lehkostí, ale profesionálně, neformálně a zároveň obchodně.

Vybuduješ si hromadu nových kontaktů a dostaneš se na akce, o kterých se Ti doteď možná jen zdálo. Na základě týmové spolupráce s ostatními kolegy budeš budovat povědomí o naší značce v přiděleném regionu.

Dokážeš vnést špetku vlastní kreativity do každé své aktivity. V regionu budeš zajišťovat viditelnost naší značky.

Král regionu

Vysočina je Tvým domovem! Jsi živel, který doma nevydrží jen tak ležet a v noci ožívá. Jsi maximálně angažovaná / ý pro naši značku.

Tvoje zapálení pro věc a posouvání nápadů dále je velmi uvěřitelné. Jsi tím člověkem, kterého si každý zapamatuje a všimne, když vstoupí do dveří.

Zároveň se nebereš příliš vážně a bez Tebe to v týmu "není to pravé". Máš jednoduše kouzlo osobnosti a dokážeš strhnout dav.

Organizování práce

Denní harmonogram Ti nikdo nemusí diktovat, jsi pánem / paní vlastního time managementu. Dokážeš si perfektně určit priority a stojíš si za svými výsledky.

Plánování aktivit a organizace eventů se stane Tvojí každodenní náplní práce. Umíš být i samostatným hráčem, který nepotřebuje vést za ručičku a plně Ti můžeme důvěřovat.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost