Letuška/Stevard
Travel Service, a.s.
Praha-Motol, CZ
před 21 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Praha kontakt : Peřichová Dana, e-mail : jobs travelservice.aero " Baví mě cestovat nebo mě zajímá letectví?

Chci pestrou pracovní dobu a netradiční pracovní prostředí? " Baví mě komunikace s lidmi? " Chci aktivně používat angličtinu?

Chci zkusit něco nového? Odpověděli jste si alespoň jednou ANO? Poleťte s námi objevovat svět z výšky! Hledáme aktivní, flexibilní a komunikativní letušky a stevardy na letní sezónu 2018 do Prahy a do Brna.

Navíc nabízíme : " Mezinárodně uznávanou licenci pro výkon povolání stevarda / dky v hodnotě cca 50 000 Kč. " Zázemí největší české letecké společnosti.

Zvýhodněné zaměstnanecké letenky do zajímavých destinací. " Přátelský kolektiv. " Uniformu od světoznámého návrháře Osmanyho Laffity.

Koho hledáme : " Občana EU ve věku min.

19 let s čistým trestním rejstříkem a dobrým zdravotním stavem. " Někoho, kdo má ukončené SŠ s maturitou. " Někoho, kdo se bez problémů domluví anglicky (nutná pokročilá znalost).

A hlavně toho, kdo umí : o Výborně komunikovat. o Udělat dobrý první dojem a příjemně vystupovat. o Být flexibilní vůči změnám.

A toho, kdo má čas : o 100% se zúčastnit 4-5 týdenního každodenního výcviku (Cabin Crew Attestation). o Létat v období duben / květen až září / říjen 2018.

Mezinárodní licenci pro výkon povolání stevarda / dky, zaměstnanecké letenky

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost