Obchodní zástupce pro firemní zákazníky O2
O2
České Budějovice
před 8 dny

Zajímají Vás nejmodernější technologie a máte zájem o nové trendy z oblasti telekomunikací?

Hledáme šikovné obchodníky, kteří chtějí flexibilní pracovní dobu, uzavírat obchodní případy a vydělat si zajímavé peníze.

Váš den bude pestrý, budete trávit hodně času u zákazníků, kde samostatně povedete obchodní jednání. Dostanete pracovní ultrabook s neomezenými daty, který Vám ulehčí práci a díky němu můžete uzavírat smlouvy přímo u zákazníků.

U nás nevysedáváme v kanceláři, naopak jsme hodně v terénu a díky tomu jsou naše výsledky rychle vidět.

A jak vypadá Váš tým? Čeká na Vás 11 obchodníků, se kterými je sranda a vždy Vás podpoří! Back office včetně telefonistky, která Vám šetří čas tím, že Vám navolává schůzky a teamleader, který Vás umí namotivovat tak, abyste dosáhl / a těch nejlepších výsledků!

O2 Czech Republic a.s. spolupracuje v oblasti prodeje služeb stávajícím firemním zákazníkům s obchodními partnery. Takovým partnerem je i společnost Globe Invest spol.

s.r.o., která právě rozšiřuje svůj obchodní tým.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM :

  • Udržování a rozvoj vztahů se svěřenými zákazníky O2 a vyhledávání nových
  • obchodních příležitostí

  • Prodej fixních, mobilních a ICT produktů, Car Control, kamerové systémy, eKasa, O2 TV Business...
  • Schopnost prodat, doporučit možné řešení šité na míru zákazníka
  • Zjištění a následné uspokojení zákaznických potřeb a vyřešení jeho požadavků
  • Vyjednávání konkurenceschopných obchodních podmínek
  • Pravidelný reporting a komunikace s kolegy, účast na týmových poradách
  • BUDEME SI ROZUMĚT, POKUD MÁŠ :

  • Znalosti na úrovni středoškolského vzdělání
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Praxe v jednání s firemními zákazníky výhodou
  • Schopnost naslouchat zákazníkovi a rozvíjet jeho podnikání
  • Výborné komunikační dovednosti (prezentační a vyjednávací)
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • CO ZA TO :
  • Smlouvu na HPP
  • Flexibilní pracovní doba budete pánem svého času a sami si rozvrhnete
  • pracovní týden

  • Odpovídající a motivační finanční ohodnocení (fixní částka + odměny)
  • Řada firemních benefitů (možnost využívat služební automobil, mobilní
  • telefon, sleva na firemní výrobky / služby, stravenky, tablet atd.)

  • Komplexní zaškolovací a tréninkový program O2 Czech Republic a.s. - projdete
  • propracovaným systémem úvodního zaškolení a následně můžete využívat

    doškolování formou individuálních školení.

  • Podpora a spolupráce - budete mít podporu ze strany seniorního manažera a
  • možnost sdílet své zkušenosti s kolegy v týmu. Učíme se jeden od druhého,

    nikdo se neveze a nikdo není bez podpory.

    případě zájmu o zařazení do výběrového řízení pošlete prosím své strukturované CV pomocí odpovědního formuláře. Budete-

    li vyhovovat výše uvedeným požadavkům, ozveme se Vám do 14 dnů s možností osobní schůzky. Pokud ne, přesto Vám děkujeme za projevený zájem a přejeme mnoho úspěchů.

    Pracovní smlouva

    Délka pracovního poměru

    Mzda

    35000-45000 Kč / měsíc

    Benefity

    Provize z prodeje, sleva na firemní výrobky / služby, notebook, vzdělávací kurzy, školení, individuální rozvržení pracovní doby

    Požadované vzdělání

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou