KONTROLOR KVALITY JUNIOR 27-33.000 Kč
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 1 dnem
source : Hitprace

Jste pečlivý a umíte pracovat se základními měřidly. Nevadí Vám mravenčí práce a nebojíte se pracovat třeba s mikroskopem?

Bavilo by Vás pracovat přímo ve výrobě a dohlížet na kvalitu vyrobených kusů? Pak se mi ozvěte!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Kontrola vyrobených kusů pomocí optických přístrojů ale i manuálně
  • Kontrola dokumentace
  • Vytváření zápisu kontrol a daných výrobních dokumentací
  • Dohled nad kvalitou ve výrobě, kontrola výrobních strojů
  • Komunikace s výrobou i oddělením kvality
  • Odpovědnost za uvolnění výroby
  • Řešení neshod a zmetkovitosti
  • CO POŽADUJEME?

  • SOU / SŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost na PC
  • Praxe s prací s měřidly či optickými přístroji
  • Chuť pracovat pečlivě a svědomitě
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetrižitém provoze na dvanáctky
  • CO NABÍZÍME?

  • Stabilní práci v čistém o moderním provoze
  • Náborový bonus 30.000 Kč
  • Měsíční bonusy
  • Roční bonus vyplácený 2x ročně
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované stravování výběr z více variant
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost výhodnějšího volání pro celou rodinu
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandardní lékařská péče
  • MultiSport karta
  • Možnost profesního růstu
  • Místo pracoviště Kuřim
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.