Administrator Aplikacji
InPost
Ostrava, Czech Republic
před 4 dny
source : Just Join IT

JIRA (nice to have)

Atlassian (nice to have)

SQL (regular)

Windows Server (regular)

Linux (regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie aplikacji IT
  • obsługa zgłoszeń od użytkowników systemów w zakresie działania i funkcjonalności aplikacji
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz zespołami programistów
  • opracowywanie oraz utrzymywanie dokumentacji utrzymaniowej dla wspieranych aplikacji
  • tworzenie procedur utrzymaniowych
  • instalacja zmian oraz konfiguracja techniczna aplikacji
  • automatyzacja procesów deploymentu
  • zarządzanie zmianami IT podczas całego cyklu życia oraz powdrożeniowa weryfikacja zmian
  • wsparcie dla Change Managerów w codziennej pracy
  • Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie administrowania systemami i aplikacjami IT
  • znajomość Linux i / lub Windows Server
  • umiejętności pisania zapytań SQL (Postgres, MS SQL itp.)
  • podstawowa wiedza z zakresu administracji baz danych
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki informatyczne)
  • znajomość Jenkins, Gitlab
  • kreatywność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania (rozwiązania klient-serwer, aplikacje web, aplikacje mobilne, bazy danych), infrastrukturą IT, architekturą aplikacji i zagadnień integracyjnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane

  • wiedza z zakresu cyklu życia aplikacji oraz zagadnień związanych z utrzymaniem i rozwojem systemów IT
  • znajomość metodyk Agile i metodologii ITIL
  • znajomość oprogramowania klasy ERP, CRM, WMS
  • znajomość oprogramowania wspierającego procesy logistyczne
  • Atlassian JIRA i Confluence
  • To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - lidera w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych
  • Rozwój i realizację projektów o globalnym zasięgu
  • Dofinansowanie do benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nieformalną atmosferę i zgrany zespół.
  • Rywalizację i zabawę na wspólnych eventach, w tym sportowych : Runmageddon, Poland Business Run.
  • Nahlásit tuto nabídku