DĚLNÍK V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV
Klein Building s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Do našeho týmu hledáme Dělníka v oblasti výstavby budov. Jsme rozvíjející se stavební firma Klein Building s.r.o. Stavíme rodinné domy, provádíme rekonstrukce staveb a nabízíme další řady projektů.

Nabízíme : - kompletní zázemí stavební společnosti- práci v příjemném a přátelském kolektivu- možnost dlouhodobé spolupráce na různorodých projektech- dobré platové podmínkyPracovní činnosti : - přesun stavebních hmot a třídění materiálu- provádění přípravných a dokončovacích stavebních prací, stavebního úklidu, pomocných stavebních prací- obsluha jednoduchých stavebních mechanismů, přidavačské práce, příprava maltovin- nakládka, překládka, transport stavebních hmot, polotovarů a výrobkůDoplňující informace : Pracoviště : Jihočeský krajNástup : ihnedKontakt : Šárka ŠtrosováLidická tř.

1019 / 182370 07 České BudějoviceTel : 725 55 66 77 (Po-Pá 8 - 17 hod.)E-mail : strosova.sarka atelierklein.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost