Marketingový Specialista
iShopping Inc., odštěpný závod
Brno-venkov, Šlapanice
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem v podobě zaslání CV a motivačních dopisů.Tech optimista? Nemůžete žít bez inovací, aplikací, kreativity?

Chceme Vás!Hledáme tu pravou marketingovou osobu.Jsme OKTIUM, sídlíme v Brně, Miami a New Yorku. Pracujeme na americkém trhu voblasti obchodu, e-

commerce a mobilních aplikací. Zlepšujeme online&offlinenakupování a pohybujeme se vpřed s nejnovějšími trendy. Chcete nám s tím pomoct astát se součástí česko-

amerického start-upu?Co od vás potřebujeme? Kreativitu, perfektní psanou angličtinu a znalost GoogleAnalytics nebo Mixpanel nebo jiných analytických nástrojů.

Schopnost poprat se sgrafikou je vítanou předností.Nabízíme no-stress pracovní atmosféru v mezinárodním prostředí, flexibilní pracovnídobu a spoustu prostoru pro Vaše nápady, grafiku, texty, komentáře.

A odpovídajícífinanční ohodnocení.Dejte nám vědět o sobě vědět! Stačí pár slov na mail : martin oktium.comMísto výkonu práce : Těsnohlídkova 25, Šlapanice, 664 51Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost