LABORANT / LABORANTKA
MIKROBIOLOGICKÝ ÚSTAV AV ČR, v.v.i.
Nový Hrádek, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2022) s možností prodloužení. Nástup možný od 1. 9. 2021 nebo dle dohody, pozice je vhodná i pro absolventy / absolventky.

Požadavky : SŠ / VŠ vzdělání zemědělského, biologického, zdravotnického, chemického nebo farmakologického zaměření se zájmem pracovat v experimentální laboratoři imunologického zaměření.

Zkušenosti s prací se zvířaty (kurz odborné způsobilosti podle 15d odstavce zákona č.246 / 1992 Sb.) jsou vítány. Předpokládáme uživatelskou znalost práce s PC.

Zaměstnanecké výhody : stravenky, 30 dní dovolené.Odborný životopis, motivační dopis a doklady o vzdělání zašlete na adresu - Doly 183, 549 22 Nový Hrádek nebo na e-mail : pavla.sasinkova biomed.cas.cz .

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost