Výrobní dělník/ce
SAPELI, a.s.
Jihlava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici výrobní dělník - přípravář s pracovištěm v Jihlavě. Práce na dvě směny v pracovním týdnu pondělí - pátek.

Vaší náplní práce bude kompletace materiálů do výrobních dávek, poté jejich navážení k lince. K tomu budete potřebovat umět ovládat VZV a také postupně také znát všechny používané materiály.

To vás samozřejmě naučíme.Co od vás očekáváme : o výuční listo dobrou fyzickou kondicio že si umíte zorganizovat práci a přemýšlíte v souvislostecho pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se nové věciRádi vám nabídneme : o práci na HPP ve stabilní, ryze české společnostio příjemnou pracovní atmosféruo nástupní mzdu od 21 tis.

Nástup možný ihned.Bližší informace podá p. Eigl, tel. 724 353 296, eigl sapeli.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost