Výrobní seřizovači
Kayaku Safety Systems Europe a.s.
Jablůnka, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

VÝROBNÍ SEŘIZOVAČISměnnost bude upřesněna při pohovoru. pozn. : hledáme také seřizovače do Jasenic a na Bobrky.OČEKÁVÁME : SOU nebo SŠ strojírenského zaměření, praxe v oblasti strojírenství výhodou, znalost práce na PC, technické myšlení, pečlivost, trpělivost, chuť, ochotu a schopnost učit se novým věcem, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu.

NÁPLŇ PRÁCE : Seřizování výrobních linek, předepsané kontroly výrobků, směnný provoz, noční práce, zodpovědnost za svěřené pracoviště.

NABÍZÍME : Práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den zdravotního volna, dotované stravování / stravenky, finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání, výhodné mobilní tarify, úrazové a penzijní připojištění, systém zaměstnaneckých výhod Cafeteria Benefity Café.

PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Mgr. Irena Šťastná, tel. : 739 074 399, nebo emailem : i.stastna kse-cz.comOv.e. : 20.9.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost