operátor/ka strojů v kovovýrobě
Kaňák Revestr s.r.o.
Strážnice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Zajímá Vás práce se stroji v kovovýrobě? Naše firma Kaňák Revestr s. r. o. se zabývá přesným řezáním a opracováním kovových materiálů prostřednictvím výkonného laseru, vodní trysky s abrazivem a ohraňovacího lisu.

Rozvíjíme se a hledáme do naší dobré party nového kolegu na pozici : Operátora strojů.Výsledkem Vaší práce budou správně a včas vyrobené kovové dílce na laseru a ohraňovacím lisu.

Čeká Vás : příprava materiálu, seřizování a obsluha strojů, zpracování a kontrola zakázek.K této práci potřebujete. manuální zručnost a fyzickou zdatnost, základní orientaci v technických výkresech a strojírenství, učit se rád novým věcem, pracovat pečlivě.

U nás najdete : slušnou práci v dobrém kolektivu, možnost pracovat se zajímavými technologiemi, solidní jednání - dovedeme ocenit dobré výsledky Vaší práce, prostor uplatnit své dovednosti a vyniknout, příležitost podílet se na růstu firmy.

Příspěvek na stravování.PŘIDÁTE SE K NÁM? NAPIŠTE NÁM, ODPOVÍME VŠEM! Kontakt na mail : kariera kanakcz.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost