Specialisté v oblasti marketingu
HONTER Company s.r.o.
Zábřeh, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro HONTER Company s.r.o. .

Specialisté v oblasti marketingu :

Hledáme zkušeného specialistu na marketing, který bude schopný samostatně vytvořit a vést kompletní marketingovou strategii pro rozvíjející se společnost, zabývající se výrobou a prodejem PUR produktů, následné izolace objektů.

Jedná se o nově vytvořenou pracovní pozici v užším kolektivu firmy. Je tedy nutné, aby nový kolega, nebo kolegyně, přesně věděl, co dělá a měl dobrý přehled o marketingových nástrojích i trendech, dokázal převzít stávající marketingové účty na Google Ads, Skliku a upravil je tak, aby byly co nejefektivnější.

Očekáváme kompletní převzetí marketingové agendy od A do Z.

Náplň práce

Příprava a realizace marketingových aktivit (SEO,PPC)

Budování značky, příprava a realizace strategie marketingové komunikace

Správa identity značky napříč různými kanály

Tvorba a rozvoj komunikace v rámci PR, sociálních médií

Příprava SEO a PPC kampaní, následné vyhodnocování jejich úspěšnosti

Zpracování analýz, výzkumů trhu a monitorování úspěšnosti

Spolupráce s grafikem na tvorbě reklam, bannerů, sliderů, apod.

Správa firemních zápisů (Google, Firmy atd.)

Co se od tebe očekáváme :

Zkušenost s offline i online marketingem z obdobné pozice, tak abys byl schopen sám převzít celý marketing společnosti

Výborná znalost Google Ads, Skliku a on-line marketingu na soc. sítích

Zkušenosti se správou stávajících kampaní na Google Ads, Skliku

Anglický jazyk na komunikativní úrovni, bezchybný pravopis

Skvělé komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce

Business myšlení, zacílení na ziskovost a efektivitu

Kreativní myšlení

Flexibilní a inovativní přístup

Řidičský průkaz skupiny B

Co ti můžeme nabídnout :

Kreativní práci v rozvíjející se společnosti

Prostor pro vlastní nápady

Možnost kariérního růstu

Nástup ihned nebo dle dohody.

Kontakt : e-mailem.

Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)

Hrubá mzda : 40 000 Kč / měsíc

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.