Specialisté pro styk s veřejností
Státní zemědělský intervenční fond
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práceReferent Oddělení tiskového má na starosti tvorbu tiskových zpráv, zpracování článků, spolupráci s novináři (zajištění a řízení komunikace s médii).

Dále spolupracuje při tvorbě komunikační strategie, zastupuje tiskovou mluvčí SZIF a v neposlední řadě nachází témata ke komunikaci, zpracování a publikaci tiskových materiálů.

Požadujeme- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu- výborný písemný a ústní projev, cit pro přesné vyjadřování (správná výslovnost, spisovná čeština)- zkušenosti s vystupováním v médiích- praxe na obdobné pozici min.

2 roky- pokročilá znalost práce na PC (MS Office)- samostatnost, kreativita, vysoké pracovní nasazení- řidičský průkaz sk.

BNabízíme- systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů- pracovní poměr na dobu neurčitou- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - pružná pracovní doba - přátelský a inspirativní tým odborníků - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport Další informace- termín pro podání žádostí : do 25.

6. 2020- způsob přihlášení do výběrového řízení : životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu kariera szif.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost