Skladníci
VASTAP s.r.o.
Luhačovice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

rámci své role budeš : -přijímat a vydávat zboží-manipulovat se stavebním materiálem-obsluhovat vysokozdvižný vozík-kontrolovat zboží-zajišťovat pořádek na pracovišti-spolupracovat na skladových inventurách-spolupracovat s dalšími složkami společnostiCo tě dělá našim člověkem?

 • praxe s vysokozdvižným vozíkem (výhodou)-praxe na pozici skladník (výhodou)-znalost stavebních materiálů (výhodou)-pozitivní přístup k manuální práci-zodpovědnost, komunikativnost, ochotaCo ti nabízíme?
 • přátelská a motivační firemní atmosféra, kde každý může být sám sebou-mzdu 27.000, - Kč - 32.000, - Kč-25 dnů dovolené-stravenkový paušál-zaměstnání na HPP-zaměstnanecké slevy na produkty z portfolia stavebnin VASTAP-možnost dalšího profesního růstu-nástup možný od 1.
 • 6.2022V případě zájmu je telefonický kontakt možný v pracovní dny 7 : 00-17 : 00.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost