SERVISNÍ TECHNIK/TECHNICKÁ PODPORA ELEKTRO
AC Jobs
Vyškov
před 10 dny

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a domluvíte se anglicky?

Nevadí Vám při práci cestování ve výši cca 20-30%? Pak jste pro nás ideální kandidát! Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici : SERVISNÍ TECHNIK / TECHNICKÁ PODPORA ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Servis elektronických zařízení
  • Komunikace se zahraničními kolegy (nutná dobrá znalost angličtiny)
  • Cestování v rámci servisních výjezdů i do zahraničí
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s oddělením vývoje
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 6
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Odpovědný přístup k práci
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Požádat