Manažer/ka logistiky AJ a až 100 000 Kč
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 16 hodinami
source : Easy-prace.cz

Lídr v aplikací technologií pro elektromobilitu se snahou o bezpečnější chytřejší a k životnímu prostředí šetrnější výrobou hledá do svého týmu vedoucí / ho logistiky kterého / ou baví má zkušenosti s plánováním je aktivní řidič / ka a aktivně se dorozumí anglicky.

14. plat, dotovaná strava a spousta zajímavých benefitů samozřejmostí!Máte praktické zkušenosti s vedením podřízených?Chcete využít své zkušenosti a schopnosti?

Komunikace v anglickém jazyce Vás nedokáže překvapit?Pak hledám nejspíš Vás!Jako manažer / ka byste měl / a na starosti : -Vést tým disponentů zodpovědných za svou výrobní jednotku- Definovat a též optimalizovat jak řízení dodávání tak plánování výroby a péči o zákazníkyJe nutné splňovat tyto podmínky : -Minimálně ÚSŠ-Anglický jazyk na úrovni B2-Výhodou bude i aktivní znalost německého jazyka-SAP LP1-Praxe s plánováním výroby-MS Office na pokročilé úrovni-Aktivní řidič / ka které / mu nevadí případné pracovní cesty-Praxe v oboru Automotive je značné plusOdměnou Vám bude : -Mzda použijte odpovědní formulář Kč-Flexibilní pracovní doba-O týden dovolené navíc-Osobní ohodnocení a prémie-Pracovní prostředí čisté týmové s kolegy kteří Vás podpoří-Mezinárodní tým a mezinárodními vzdělávacími programy-Příspěvky na dopravu na penzijní připojistění-Flexipas-Firemní akce pro utužení kolektivu-Další benefity Vám sdělíme rádi osobněPokud Vás pozice zaujala pošlete mi Vaše CV v češtině a angličtině plus pár slov o Vás a Vaší motivaci k práci vedoucího.

Práce Vás zaujala ale nesplňujete potřebné požadavky? Nevadí pošlete mi Vaše CV ráda Vám pomůžu s Vaší kariérou.Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost