Zedník/ce, Tesař/ka, Sádrokartonář/ka, Obkladač/ka, Malíř/ka
PBHL s.r.o.
Ostrava, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : ČR + zahraničí (Německo, Rakousko, Holandsko, Dánsko) Kontakt : osobně, emailem, telefonicky 8-19 hod.

ŘP podmínkou aktivní řidič, znalost anglického nebo německého jazyka není podmínkou avšak výhodou. Nabízené pracovní pozice jsou vhodné pro uchazeče, kteří chtějí cestovat mimo ČR.

Naše společnost z části pracuje v zahraničí a jezdí se na turnusy 3 týdny práce( 5-6 dni za týden) a jeden týden doma. Náplní práce jsou manualní řemeslné práce jako jsou obklady práce se sadrokartonem, zednické práce.

Ubytování a doprava hrazena v plné výši zaměstnavatelem. Benefity : pracovní smlouva na dobu nerurčitou, služební telefon, pracovní a ochranné pomůcky, služební automobil

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost