SPRÁVCI KLIENTSKÉHO KMENE (VHODNÉ I PRO OZP)
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Frýdek-Místek
před 1 dnem
source : Hitprace

A16 (VHODNÉ I PRO OZP) a : 19 / 8 / 2020NN rozšiřuje svůj tým! Máme ambice, stabilní základy a víme jak na to. Pojďte do toho s námi - na Vás záleží!Proč pracovat v NN?

 • na trhu jsme byli první (1991), stále tu jsme a nyní (2019) rozšiřujeme síť kamenných poboček - pracujeme s nejmodernějšími technologiemi v obchodě a moderní je i naše firemní kultura- nejsme vzdělávací fabrika - umožníme Vám učit se přesně to, co potřebujete - stačí chtít- nenecháme Vás v tom - maximálně Vás podpoříme nejen v začátcích- máme skvělé zázemí regionálních poboček / obchodních místCo se očekává od Vás?
 • správa přidělených stávajících klientů.- audit pojistných smluv u přidělených klientů.- komplexní péče o klienty, konzultace, obchodní prezentace, zpracovávání obchodních nabídek.
 • realizaci obchodních jednání s potenciálními klienty na základě schůzek sjednaných naším Call centrem.- vyhledávání nových obchodních příležitostí.
 • Co očekává NN od Vás - budeme si rozumět, pokud : - jste schopni velmi dobré komunikace se svými kolegy na pobočkách- máte zdravé sebevědomí a dokážete aktivně oslovit klienta z naší velké databáze- máte alespoň maturitu- už jste na obdobné pozici někdy pracoval- máte nadšení pro práci s lidmi / pro lidi- máte příjemné vystupování a komunikativnost- min.

  SŠ / SOU s maturitou a čistý TRNabízíme : - fixní plat- bonusový program- skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci- moderně vybavenou agenturu nebo obchodní místo blízko Vašeho bydliště - Vaše nové pracoviště- vedení a podporu zkušeného týmového manažera - odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profeseKontakt e-mailem viz výše.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost