Specialista zákaznického servisu až 40 000 Kč
Alza.cz a.s.
Praha
před 6 dny

Na našem call centru jsme sehraná parta lidí, která odpovídá našim zákazníkům na ty nejzapeklitější dotazy. Baví nás komunikovat s lidmi, pomáhat jim s problémy, které mají a nalézat ta nejefektivnější řešení.

Na telefonu jsme jako doma a díky práci na call centru máme přehled o všem novém a známe každý proces v naší firmě.

Pokud i Ty rád / a komunikuješ s lidmi, rád / a se učíš novému a máš aspoň trochu povědomí o moderních technologiích, pak jsi ideální kandidát / ka k doplnění našeho týmu!

Mzda 26 000 Kč - 40 000 Kč

Co Tě u nás čeká? Staneš se součástí sehraného týmu - bonusem Ti mohou být super team leadeři, kteří Ti pomohou kdykoliv budeš potřebovat Budeš přijímat příchozí hovory našich zákazníků a snažit se jim zodpovědět jejich dotazy Tvou zodpovědností bude také emailová komunikace s našimi zákazníky, dotazy se k nám totiž dostávají i touto cestou Možnost přivydělat si doplňkovým prodejem služeb Co čekáme od Tebe?

Zkušenosti ze zákaznického servisu či call centra jsou pro nás výhodou, nikoli podmínkou Rád / a komunikuješ s lidmi Jsi komunikativní a samostatný / á -

umíš si vyhledat informace Máš týmového ducha a chuť se stát součástí fajn kolektivu Máš vztah k moderním technologiím Máš pozitivní přístup k práci a nebojíš se vzdělávat Co Ti za to nabízíme?

Výborná dostupnost našeho call centra - sídlíme v Praze Holešovicích vedle našeho Showroomu- 75 m od zastávky Tusarova Individuální přístup -

školení, která Ti umožní být lepší a získat přesah v oborech, které Tě zajímají Možnost kariérně růst, upřednostňujeme totiž interní výběrová řízení a Call centrum je skvělý odrazový můstek Šikovným zaměstnancům umožňujeme občasný Home Office Práce v režimu krátký -

dlouhý týden Stravenky - v okolí Call centra jsou výborné restaurace Relax zóna na pracovišti - každý z nás občas potřebuje vypnout Dog -

friendly office - máš-li vychovaného, psího mazlíčka, vezmi si ho s sebou do práce Benefity jako jsou zaměstnanecké slevy, jazykové kurzy aj.

Zaměstnanecké parkoviště hned vedle našeho Call centra

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost