Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři
BAROV B.B. s.r.o.
Praha, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz

Adresa : Hl. m. Praha Kontakt : Chopyk Iurii, e-mail : juranc seznam.cz, Pá 9-12,00h. Požadavky : Vš vzdělání technického zaměření (preferované obory VŠ elektro) Pokročilé znalosti elektrotechniky a elektroniky Schopnost samostatného uvažování a rozhodování Aktivní a tvůrčí přístup k řešení problémů Ochota neustále se učit a sdílet znalosti Dobré komunikační schopnosti AutoCad, E-

Plan Řidičský průkaz sk. B Náplň Práce : Navrhovat a optimalizovat výrobní postupy Řešit technické výrobní problémy Ověřovat kvalitu a funkčnost prototypů nově zaváděných výrobků Připravovat pracovní postupy a zajišťovat výrobní přípravky Spolupracovat s kolegy z oddělení výroby, logistiky, nákupu, servisu a inženýringu a to i s mezinárodním přesahem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost