Systémový administrátor
Grafton Recruitment
Zlín
před 12 hodinami
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Jsme špičkou v ČR v oblasti elektronických transakcí. Pracujeme pro největší české banky, telekomunikační i retailové společnosti.

Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici Systémový administrátor / ka.. Co tě u nás čeká : - správa a implementace operačních systémů, databází a sítí-

zlepšování, zrychlování a zefektivnění nastavených postupů- troubleshooting a řešení nestandartních situací- práce v Linuxu i Windows, databáze ORACLE a MySQL- tvorba dokumentace

BENEFITY :

  • možný kariérní postup- 13. a 14. plat- obědy přímo ve firmě, případně stravenky- flexibilní pracovní doba - dovolená nad rámec zákonné normy -
  • placené profesní kurzy- čerstvé ovoce a zelenina každý den - společenské a sportovní firemní akce

    POŽADAVKY :

    Co potřebujeme my od tebe : - SŠ / VŠ vzdělání- znalost Linux či Windows / Oracle či MYSQL- znalost sítí a skriptových jazyků-

    logické myšlení i komunikativní osobnost- alespoň pasivní znalost anglického jazyka