SVÁŘEČ KOVŮ - divize Zapouzdřené vodiče
EGE, spol. s r.o.
České Budějovice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

PP na dobu určitou.Náplň práce : zámečnícké a svářecí práce při výrobě zapouzdřených vodičůKvalifikace : vyučení ve strojírenském oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, svářečské oprávnění CO2Zam.

výhody : - zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy- práce v Č. Budějovicích - výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy- výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy - mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona- možnost zahraničních služebních cest a práce v zahraničí- vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky- kulturní a společenské akce pro zaměstnance- 5 týdnů dovolené ročně- 13.

a 14. plat, měsíční odměny, věrnostní odměny - příspěvek na penzijní připojištění- dotované stravování přímo v areálu firmy - investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy)Náborový příspěvek ve výši 30.

000,- KčŽivotopis posílejte na e-mail : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost