OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY - SKŘÍPOV
LINAPLAST s.r.o.
Skřípov, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu : použijte odpovědní formulář Osobní kontakt POUZE po tel.

domluvě paní Škrabalová tel. : použijte odpovědní formulář (v době 8 : 00-16 : 00 hod.). NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ. Pracovní doba : nepřetržitý provoz.

Pracoviště : SkřípovPožadavky : min. základní vzdělání, manuální zručnost, vhodný zdravotní stav pro výkon profese - dobrý zrak, pečlivost, trpělivost.

Pracovní náplň : výroba, montáž, kontrola a balení dílů dle výrobní a technologické dokumentace, identifikace dílů a materiálů v procesu s výrobou a po ukončení výroby, zpracování průvodní dokumentace výroby a kvality, aktivní spolupráce s oddělením jakosti, manipulace s díly a obaly v souvislosti s realizovanou výrobou, samostatné provádění běžné očisty pracovního místa.

Nabízíme : práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), odměna za odpracovanou dobu 2000 Kč / kvartál, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, pracovní poměr na dobu určitou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost