OBSLUHA TUNELU TRYSKÁNÍ
DT Mostárna, a.s.
Prostějov
před 4 dny
source : Hitprace

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Jančík tel. : 602 718 049, pan Matoušek tel. : 606 021 171 nebo e-mail : matousek dtmo.

cz. PD : Po-Pá 6 : 00-14 : 00 hod. Místo výkonu práce : Dolní 100, ProstějovPožadavky : zaučíme, zodpovědnost.Náplň práce : manipulace s dílci o váze 20 tun pomocí dálkového ovládání jeřábu.

Nabízíme : zaučení, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na praxi a zkušenostech, perspektivní zaměstnání, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, montážní příplatky, zvyšování kvalifikace, třináctý plat.

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, pravidelné lékařské prohlídky, dotovaná rekreace v rekreační středisku Sobotín, firemní akce, možnost mimořádných odměn v závislosti na výkonu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost