TECHNOLOG/ŽKA
MOTOR JIKOV Fostron a.s.
České Budějovice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : technolog obrábění se podílí na technicko-obchodních kalkulacích, předvýrobních etapách nových projektů, vytváří potřebnou dokumentaci a technologii včetně přípravků, nářadí a nástrojů, zavádí nové projekty do výroby, vytváří programy pro CNC stroje, provádí racionalizaci a optimalizaci projektů (výrob).

Místo výkonu práce : České Budějovice.Nástup : ihned.Zkušební doba : 3 měsíce.Požadujeme : SŠ / VŠ strojírenského zaměření (Strojírenská technologie, obrábění výhodou), znalost AJ aktivně (B1), NJ výhodou, uživatelsky PC, loajálnost vůči firmě, technickou odbornost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zručnost, flexibilitu a samostatnost, znalost strojírenských technologií- obrábění, materiálů a procesů v oblastech zpracování Al odlitků, základní znalost Cax SW, konstrukčních a procesních, znalost technického kreslení, základní znalost FMEA a nástrojů kvality.

Nabízíme : práci na moderních CNC obráběcích strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.

Zaměstnanecké benefity : 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost