Asistent/ka finanční účetní
KPMG Česká republika s.r.o.
Praha-Karlín, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Pobřežní č.p. 648 / 1a, Karlín, 186 00 Praha 86 PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adrese : použijte odpovědní formulář kontaktní ooba Davídková Veronika, tel.

použijte odpovědní formulář UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Náplň práce : příprava účetních podkladů pro klienty administrativní podpora a spolupráce napříč finančním oddělením spolupráce při zpracování účetní závěrky reporting a komunikace s ostatními odděleními Profil ideálního kandidáta : SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru zájem o oblast účetnictví, pracovní zkušenosti v této oblasti výhodou komunikativní znalost anglického jazyka znalost MS Office dobré komunikační schopnosti spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ochota učit se, flexibilita ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : uvolněná firemní atmosféra, kterou je naše firma pověstná práci v mezinárodním prostředí renomované společnosti pracoviště v centru Prahy možnost systematického vzdělávání životní a úrazové pojištění firemní i týmové společenské akce další benefity formou kafeterie ve výši 20.

000 Kč ročně dle vlastního výběru

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost