ASISTENT/KA
Retailys.com s.r.o.
Klatovy, Czech Republic
před 18 hodinami
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : administrativní a organizační podpora chodu kanceláře; plnění úkolů zadaných pracovníky kanceláře; běžné administrativní činnosti (vyřizování korespondence, tisk, kopírování,.

 • příprava podkladů pro účetní; spolupráce s dalšími pracovníky na koordinaci firemních projektůOČEKÁVÁME : výborné organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a osobní iniciativa, pečlivost a zodpovědnost, AJ min.
 • na úrovni B2, ochota učit se novým věcem, základní znalost MS Office a práce s PCVÝHODOU : další cizí jazyk, praxe na obdobné poziciNABÍZÍME : práci v příjemném a klidném prostředí, možnost osobního rozvoje, možnost práce na home office a flexibilní pracovní doby, spolupráci na vývoji mezinárodního informačního systému www.

  retailys.czZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : placená polední pauza, firemní notebook a telefon, 5 dní sick days, výuka angličtinyVíce informací paní Bc.

  Kateřina Kapounová : e-mail jobs retailys.com, telefonicky 602 114 172 (po-pá 8-16 hodin)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost