STROJNÍ KONSTRUKTÉR (DESIGN ENGINEER), co umí přemýšlet nad požadavky zákazníka
APROFES,s.r.o.
Police, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Umíte přemýšlet a dokážete navrhnout zákazníkovi řešení na míru? Znáte zážehový a vznětový druh motorů a rozdíly mezi nimi?

Na jakém principu fungují elektromotory? Pro českou strojírenskou výrobní společnost hledáme STROJNÍHO APLIKAČNÍHO KONSTRUKTÉRA, který má zkušenosti s úpravou konstrukční dokumentace pro koncového zákazníka (ať už z brigády při studiu nebo po 20 letech praxe).

Běžný den : - rozkreslování jednotlivých částí výrobku v 2D a 3D SW, konstrukční a výrobní dokumentace - úprava dokumentace dle požadavku zákazníka, resp.

dokážete posoudit, jestli je požadované zákaznické řešení možné vzhledem k dodržení technické a výrobní dokumentace a funkčnosti výrobku - využijete svou asertivitu, vysvětlíte zákazníkovi, že požaduje nereálnou úpravu výrobku a navrhnete optimální řešení - technický konstrukční dozor při výrobě v souladu s technickou dokumentací, dozor nad otestováním výrobku - přizpůsobení se změnám požadavků při změně zadání od zákazníka a zpracování změnové variantyPožadujeme : - dokážete přemýšlet a navrhnout řešení pro zákazníka tak, aby byl výrobek funkční a v souladu s dokumentací - praktické zkušenosti s mechanickou konstrukcí - pokročilá znalost práce v Inventor, AutoCad, AutoDesk, popř.

Valut - máte vystudováni SŠ, VŠ technického, strojírenského směru - znalost v TZB oblasti je velkou výhodou - komunikativní angličtinu úrovně B1Nabízíme : - mzda dle zkušeností 35.

000 - 40.000 Kč - občasný home office - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - notebook, telefon, příspěvek na stravování a další benefity - VHODNÉ I PRO JUNIORYVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost