ADMINSTRATIVNÍ PRACOVNÍK/NICE
Recycling - kovové odpady a.s.
Domažlice, Vysoké Mýto
před 4 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Hradecká č.p. 173, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké MýtoNÁSTUP MOŽNÝ IHNEDHledáme nového kolegu či kolegyni na pozici administrativní pracovník / nice.

NÁPLŇ PRÁCE : - příjem a expedice materiálu- práce s hotovostí- administrativní úkony- práce na PC- komunikace se zákazníky- řízení služebního vozidlaPRACOVNÍ DOBA : 8 : 00 - 16 : 30 hodinPŘEDPOKLADY : - dobrá znalost práce na PC - MS Word, Excel, Outlook, Internet- výhodou - aktivní znalost světového jazyka- dobré komunikační a organizační schopnosti- pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatného rozhodování, ale i práce v týmu- řidičské oprávnění sk.

B- trestní bezúhonnost NABÍZÍME : - zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti- PP na dobu určitou s možností prodloužení- možnost profesního růstu - stravenky, bonusový systém ohodnocení, možnost dalšího vzděláváníKONTAKT : telefonicky nebo e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost