TECHNICKÝ PRACOVNÍK NA PRODEJNĚ MANIPULAČNÍ TECHNIKY
HANET, s.r.o.
České Budějovice
před 1 dnem
source : Hitprace

Firma Hanet je obchodní a servisní společnost se specializací na manipulační techniku, techniku pro práci ve výškách a skladovou techniku.

Jsme stoprocentně českou privátní firmou, se sídlem v Českých Budějovicích (před Borkem). Naším cílem je poradit při výběru toho správného zboží.

Fungujeme jako regionální prodejce a svou činností pokrýváme celou Českou Republiku s pomocí našeho eshopu.Provozujeme také půjčovnu lešení, plošin, žebříků, paletizačních vozíků.

 • POŽADUJEME : spolehlivost a zodpovědný přístup k práci; výborné komunikativní schopnosti; uživatelskou znalost práce s PC;
 • samostatnost, pečlivost, důslednost; vzdělání s technickým zaměřením.NÁPLŇ PRÁCE : poradenství zákazníkům; příjem zboží, komunikace s výrobci;
 • drobná administrativa; objednávky zboží.ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží / služeb; motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků;
 • zajímavé zaměstnání; možnost učit se novým věcem; příjemné pracovní prostředí; stravenky; zvláštní prémie; férové jednání a stabilní zázemí prosperující firmy.

  Nástup možný ihned.Praxe v oboru není nutná.UPŘESŃUJÍCÍ INFORMACE : pracovní doba 7 : 30-16 : 00 hod. V případě zájmu o pracovní pozici zasílejte Vaše životopisy a motivační dopisy na e-mail : subrt subrt.cz.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost