FRONTEND DEVELOPER - Praha
People Consulting s.r.o.
Praha-Košíře, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 10letou historií na českém trhu. Hledáme pro svého významného klienta zkušené osobnosti, které : - Mají zájem se učit nové věci.

 • Chtějí aplikovat své znalosti a posouvat se kupředu, jak profesionálně, tak i osobnostně.Hledáte zajímavou práci, která Vás bude bavit?
 • Máte zájem o práci v české společnosti se zahraniční účastí s 25letou tradicí na českém trhu. Specializuje se na vývoj software, projektování, konzultace a realizaci informačních systémů, poradenství v oblasti informačních technologií, Business Intelligence, CRM systémy a ERP systémy pro zákazníky z automotive, marketingu, chemického průmyslu a dalších segmentů.

  Popis pozice / Náplň práce : vývoj frontendu webových aplikací,analýzu a návrh technického řešení.Požadujeme : Náš klient požaduje : aktivní zkušenosti s programováním v JavaScriptu,aktivní zkušenosti sHTML, CSS (SASS),zkušenost sMaven, GIT / SVN, Jenkins a frameworkem Sencha Ext JS výhodou,zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů a samostatnost,analytické a logické myšlení,ochotu a schopnost dalšího sebevzdělávání,schopnost týmové práce, dobré komunikační schopnosti,alespoň pasivní znalost angličtiny podmínkou.

 • Nabízíme : Náš klient nabízí : práci na zajímavých projektech - zejména automotive a marketing,flexibilní pracovní doba (HPP úvazek;
 • 40 hodin týdně, případné přesčasy jsou placené),mladý kolektiv s příjemnou atmosférou,dobré platové podmínky,možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu,zaměstnanecké benefity (jazykové kurzy, stravenky, .

 • smlouvu na dobu neurčitou.Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost