Manikéři a pedikéři
Happy Barber s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt e-mailem.Nově vzniklé studio v atraktivní residenční lokalitě (britská čtvrť) : Do našeho týmu hledáme manikéra či manikérku.

Jsme moderní studio s velmi milým týmem a již částečně vytvořenou klientskou základnou. Pracovní doba je flexibilní. Zákazníkům se snažíme nabízet vysoce kvalitní služby, totéž čekáme i od Vás.

případně zájmu se můžete podílet i na výběru nehtové kosmetiky a vybavení. Živnostenské oprávnění není potřeba.Zkušenosti / znalosti : Kurz manikúry (základní manikúra, p-shine, gelové nehty, zdobení nehtů, případně akrylové nehty),Praxe jako manikér / manikérka výhodou, Znalost hygienických požadavků v oboru,Osobní dovednosti : výborná komunikace, zdvořilost, orientace na výsledek, ochota pracovat v mezinárodním týmu a rozvíjet svoje dovednosti.

Jazykové znalosti : ruština, čeština či angličtina velkou výhodou.V případě zájmu, životopisy prosím zasílejte na níže uvedenou emailovou adresu.

Výhody : Variabilní složka platu v závislosti na výkonu, minimálně jednou ročně profesionální školení, výrazná sleva na kadeřnické služby

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost