Implementátor/ka - IT konzultant/ka
TESCO SW a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 1288 / 1, Olomouc.Kontakt možný POUZE emailem.Do našeho týmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Implementátora / IT konzultanta, který převezme komunikaci s klientem námi poskytovaného softwarového řešení.

Náplní práce je především : - fungovat jako "prostředník" mezi zákazníkem a dodavatelem,- formulovat požadavky na funkčnost systému, zadávat požadavky ke zpracování a zpětně sledovat jejich plnění,- zodpovídat za komunikaci s klientem a implementaci hotového produktu do uživatelského prostředí.

Požadujeme : - SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání technického, matematického nebo ekonomického směru,- všeobecné znalosti a přehled v oboru IT,- analytické myšlení, systematické a logické uvažovaní,- orientaci na výsledek a schopnost přizpůsobit se očekávání zákazníka,- pozitivní přístup, komunikativnost, týmového ducha.

Výhodou bude : - znalost objektového modelování softwaru,- znalost jazyka UML a CASE nástrojů,- znalost databází a programovacích jazyků.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost