pracovník sociální rehabelitace
FOKUS - Písek, z.ú.
Strakonice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovník Sociální rehabilitace ve StrakonicíchPro naši pobočku ve Strakonicích hledáme kvalifikovaného sociálního pracovníka na pozici terénního pracovníka sociální rehabilitace.

Cílová skupina našeho sdružení jsou lidé s duševním onemocněním.Co požadujeme : - Dosažené vzdělání dle zákona o sociálních službách 108 / 2006 Sb.

110 (vhodné i pro absolventy)- Vysokou míru empatie- Samostatnost- Kreativitu- Zodpovědnost- Schopnost zvládat stresové situace-

Pozitivní myšleníCo nabízíme : - Pracovní doba na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení- Nástupní plat 20 - 25.000,-

Kč hrubého- 25 dní dovolené- Možnost dalšího vzdělávání- Místo výkonu - Lidická 1081, 386 01 Strakonice (OC Hvězda)- Pracovní doba -

jednosměnnáNáplň práce : - Zajišťování běžného provozu terénní formy sociální rehabilitace ve Strakonicích- Vedení dokumentace a Individuálních plánů klientů-

Plánování aktivit sociální rehabilitace ve Strakonicích- Aktivní vyhledávání nových klientůŽivotopisy a motivační dopisy zasílejte na e-

mail použijte odpovědní formulářTermín výběrového řízení bude upřesněn.Nástup okamžitě.Veškeré další informace podá Bc. Romana Stříbrná (tel. použijte odpovědní formulář)