Referent/ka nákupu
Roth Czech s.r.o.
Třebařov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : vyjednávání cen,dodacích podmínek a termínů, tvorba a uzavírání smluv s dodavateli v rámci svěřené komodity, vytváření objednávek na svěřené komodity, zajišťování mezinárodní přepřavy (silniční,námořní,letecká), administrativní činnosti (péče o data v IS, odsouhlasování faktur)DALŠÍ POŽADAVKY : vysokoškolské / středoškolské vzdělání s maturitou, organizační a vyjednávací schopnosti, pečlivost při plnění úkolů, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost 1 rok praxe v administrativěNABÍZÍME : flexi pasy, příspěvky na obědy, jazykové vzdělávání, firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky.

práci v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, jazykové vzdělávání, zaměstnanecké benefity formou Flexi poukázek, příspěvek na stravování, Nástup dohodou.

Pracovní smlouva na dobu určitou na rok, po zapracování možnost převést smlouvu na dobu neurčitou. Pohovor bude probíhat v anglickém jazyceKONTAKT : e-mailem, telefonicky 6-14 : 30 hod

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost