Promotér - Hobby markety
PARTNER 4 JOB s.r.o.
Čechy, CZ
před 1 dnem

Náplň práce :

  • Prezentace produktů zákazníkům 2 / 3 hobby řetězce, 1 / 3 stavebniny
  • Technické poradenství zákazníkům
  • Spolupráce s Obchodními zástupci
  • Požadavky :
  • Komunikativnost
  • Technickou zdatnost
  • Nabídka :

  • Osobní automobil i pro soukromé užívání (Škoda Fabie)
  • Časová flexibilita plánování směn 1 měsíc dopředu, vlastní nastavení pracovních dní
  • Zaměstnanecký poměr na IČO
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce : Západní Čechy (přesný region bude nastaven podle lokality bydliště)
  • Platové ohodnocení : cca 28.000 - 35.000 Kč