RECEPČNÍ
SIMACEK HS, spol. s r.o.
České Budějovice, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro SIMACEK HS, spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : České Budějovice
  • Přidáno : 5.10.2019
  • Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) :

    Hledáme do týmu novou kolegyni / kolegu na pozici recepční na zkrácený úvazek (80-120 hod / měs.)

    Pracovní místo je vyhrazené pro osoby se zdravotním postižením (OZP)

    NÁPLŇ PRÁCE : Administrativní a organizační podpora chodu recepce.

    Příjem příchozích telefonických hovorů, dále přijímaní, ohlášení návštěvníků společnosti.

    Ranní a odpolední směny 07,00 - 15,30, 15,30 - 22,00 hod. v pracovní dny, 1x za měsíc sobota 7,00 - 19,00 h. Svátky a neděle volné.

    Dlouhodobé zaměstnání v zavedené firmě, seriózní přístup.

    POŽADUJEME : Samostatnost, pečlivost, komunikativnost, výpis z RT, uživatelskou znalost práce na PC, inkasování platby v hotovosti a praxe v oblasti recepčních služeb výhodou.

    Certifikát Strážný" kód profesní kvalifikace 68-008-E výhodou.

    Mzda od 90,-Kč / hod (při plném úvazku od 16 000,-Kč hrubého)

    Kontakt volejte v pracovní dny od 10 : 00 do 15 : 00 hod, životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

    Osobní kontakt je možný po předchozí telefonické domluvě.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)