SAP FICO Consultant
Honeywell, spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : V parku č.p. 2326 / 18, Chodov, 148 00 Praha 414Kontaktovat mailem Martina.Hanusova Honeywell.comPopis : Na této klíčové pozici budete zodpovědný / á za systémovou integraci v týmu SAP Deployment for Finance v regionu EMEA v rámci organizace Global Enterprise Apps.

 • Budete mít na starost všechny aspekty zapojení SAP Finance (FI / CO) a všechny relevantní oblasti mimo FI / CO.Budete zodpovědný / á za zajištění implementace procesů ERP modulu "best in class";
 • podporu implementačních týmů v jejich úsilí o validaci řešení. Vaším úkolem bude zajistit, aby byl v Honeywellu nasazen jeden společný procesní model a přitom byla dodržena specifická pravidla a zákony.

  Budete jednat jako technická autorita, vytvářet a získávat optimální obchodní řešení, přinášet nové nápady a vyhledávat nové příležitosti.

  Vaším cílem bude zajistit dlouhodobý úspěch ve všech bodech finanční integrace SAP.Následující schopnosti a dovednosti jsou u uchazečů vítány : " Zkušenosti s vedením projektů SAP nebo zaváděním technologií.

  Výborná znalost SAP (se zaměřením na finanční oblast)." Zkušenosti s implementací SAP v různých evropských zemích EMEA.

  Znalost celého životního cyklu SAP, zkušenost jako praktický konzultant nebo programový manažer." Ochota cestovat přibližně 25% času.

  Velmi dobrá znalost mluvené a psané angličtiny.Dále si ceníme : " Certifikace Six Sigma DFSS." Schopnost spolupracovat s dodavateli, obchodními zákazníky a IT pracovníky na mezifunkčních projektech.

  Schopnost převést obchodní záležitosti / požadavky a cíle do technických řešení." Silná znalost obchodních procesů a postupů IT.

  Schopnost jednat s interními zákazníky na všech úrovních s cílem definovat problémy, identifikovat řešení a usnadnit změnu.

  Silné sociální dovednosti - efektivní naslouchání a týmová spolupráce." Motivace." Schopnost podporovat pozitivní změnu v organizaci.

  Vynikající komunikační dovednosti." Schopnost aplikovat různé nástroje při řešení složitých problémů, schopnost analyzovat složité problémy a rozdělit je na části.

  Znalost německého jazyka je plus.Zaměstnanecké výhody : Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost