Provozní - manažer/ka restaurace
RK Invest s.r.o.
Olomouc
před 2 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Caffe Opera, Horní náměstí 433 / 21, Olomouc.Kontakt POUZE emailem nebo telefonicky od 10 : 00 - 16 : 00 hod.

Náplň práce : - zodpovědnost za provoz restaurace- zodpovědnost za plnění plánu- výběr a zaškolování pracovníků, jejich kontrola, hodnocení a motivace- zodpovědný a efektivní výběr dodavatelů služeb a zboží- kontrola řádného a včasného plnění dodavatelů- efektivní hospodaření se svěřenými prostředkyPožadujeme : - praxi na obdobné pozici- příjemné vystupování- práci na PC- samostatnost- dobré komunikační dovednosti- přerozenou autoritu- zkušenosti s realizováním gastronomických akcí- spolehlivost- řidičský průkaz sk.

BNabízíme : - zázemí silné gastronomické společnosti- dobré pracovní klima- personální stravu- zaměstnaneckou slevu- odpovídající mzdu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost