Profi konzultant/ka
Dominik Pavlíček
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště : OstravaKontakt e-mailem, osobně, telefonicky.Jaká bude Vaše role?- Tato pozice je zaměřená na péči o klienty a přínos optimalního řešení pro nové obchodní případy.

Můžete tak činit buď sám, nebo s pomocí týmu zaměstnanců, či dalších spolupracovníků. - Jednání s klietny- Příprava podkladů- Tvorba pravidlených reportů a tabulekCo Vám nabízíme?

 • Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí- Zajímavé finanční ohodnocení - Různorodou, týmovou a motivující práci v prosperující společnosti- Kvalitní zaškolení- Karierní růst- Možnost HomeOffice- Flexibilní časová dobaCo o Vás očekáváme : - min.
 • S.Š. vzdělání s maturitou, vhodné i pro studenty a absolventy VŠ- Samostatnost, spolehlivost, loajalita- Příjemné a komunikační vystupování - dobrý ústní i písemný projev- Obchodní dovednost je vítana- Týmového ducha

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost