Brusič ve strojírenské výrobě
P-Machinery a.s.
Hulín, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

PRACOVIŠTĚ Hulín- strojírenská výroba průmyslových nožů a dalších strojírenských dílů- Náplň práce : obsluha strojní brusky ploch (BVP 30, BVP 40, Göckel), provádění průběžného kontrolního měření, zajišťování základní údržby pracoviště- Požadavky : vyučení, vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné , zkušenosti ze strojírenské výroby na obdobné pozici, orientace ve výkresové dokumentaci- pracovní doba - střídání směn Pondělí až Pátek 6 : 00-14 : 00 / 14 : 00-22 : 00 / 22 : 00-6 : 00 hod.

 • Zaměstnanecké výhody : náborový příspěvek na pozici 30 000,-Kč, 5. týden dovolené, podnikové stravování v areálu, stravenková karta s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy, příplatky nad rámec zákoníku práce, půlroční a roční prémie, příspěvek na volnočasové aktivity, firemní akce, hrazené očkování proti chřipce- Kontakt osobně ve firmě každé úterý v čase 8 : 00 - 10 : 00 hod.
 • nebo kontakt telefonicky Po-Pá (7 : 00 - 15 : 00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : novotna tritcon.cz.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost