PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOC. SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA
Asistence Pomoc a Péče Slunečnice, z. ú.
Dříteň, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Směnnost : v čase denně od 7 : 00 do 19 : 00 hod., nepravidelná pracovní doba (plán služeb dle potřeby provozu a domluvy -

ranní, odpolední, dvanáctky) Pracovněprávní vztah : HPP, 6 hodinový úvazekMinimální stupeň vzdělání : základní + kurz pro pracovníky v sociálních službách (možno dodělat do 18 měsíců po nástupu) Mzdové rozpětí : od 14 550,-

měsíc / 6 hod.denně, cestovní náhrady + odměnyOblast, ve které poskytujeme osobní asistenci je do 20 km od Dřítně a od Týna n.

Vlt.Hledáme pracovníka, který je schopný pracovat v terénu. Vlastní automobil, nutný řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.

Bezvýhradně nutná spolehlivost, týmová práce i samostatnost, fyzická a psychická odolnost, schopnost a chuť do práce s lidmi.

Základní znalost práce na PC, flexibilita, čestnost.Trestní rejstřík bez záznamu.Kurz pro pracovníky v sociálních službách je možno dodělat do 18 měsíců po nástupu k nám.

Jsme malý kolektiv rodinného typu, který se vždy domluví, je možná dohoda ohledně služeb, možnost dalšího vzdělávání. Klademe velký důraz na dobrý a spolehlivý tým, vzájemnou ohleduplnost a respekt a podporu mezi kolegy.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost