Zubní technik, asistent zubního technika
AVORELHEM s.r.o.
Český Krumlov, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Zubní technik, asistent zubního technika - vzdělání středoškolské. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac.

úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.4.2019. Mzda 20.000, - 27.000, Kč. Kontakt : Mehler, tel. : použijte odpovědní formulář, e-

mail : použijte odpovědní formulář Hledáme novou tvář k rozšíření našeho kolektivu Ortodontické ordinace v Českém Krumlově, kde se zabýváme léčbou ortodontických vad u dětí i dospělých.

Požadujeme osobu zodpovědnou, spolehlivou, se smyslem pro povinnost a týmového ducha. Za samozřejmost bereme základní počítačovou gramotnost na úrovni běžného uživatele a vzhledem k časté komunikaci s pacienty, potažmo lékaři, oceníme rovněž odpovídající kvalitu mluveného a psaného projevu v jazyce českém.

Nabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání v mladém kolektivu, v čistém a snad i stresu prostém prostředí, zajímavé platové ohodnocení, vstřícnou pracovní dobu, bezkonkurenční množství volna a některé další drobné benefity, které Vám rádi přiblížíme na osobním setkání. Ověřeno 22.5.2019

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost