Lektor poradenského programu Hledám zaměstnání
AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Mladá Boleslav, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Restaurace Forum17. listopadu č.p. 1296293 01 Mladá Boleslav 1 - Mladá Boleslav IIPrvotní kontakt : Telefon : 731 166 407E-mail : kvapil agrokonzulta.

 • czPracovní náplňVzdělávání uchazečů o zaměstnání v následujících oblastech : " Sebepoznávání pro trh práce" Komunikační dovednosti" Sebeprezentace na trhu práce" Orientace na trhu práce" Hledání zaměstnáníPožadujeme" vysokoškolského vzdělání v oborech psychologie, pedagogiky, sociální práce či andragogiky akreditovaných podle vysokoškolského zákona na úrovni magisterského studia;
 • praxe v oblasti poskytování poradenství v minimálním rozsahu 2 let." Uživatelská znalost práce na PC " ŘP skupiny B" Komunikační a prezentační dovednosti, empatie" Pozitivní přístup k práci s cílovou skupinou uchazečů o zaměstnáníNabízíme" Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou zkušeností ve vzdělávání dospělých " Zaškolení, odborné vedení" Preferujeme DPP nebo smlouvu o lektorské činnosti (faktura)Místo pracovištěUčebny v různých městech Středočeského kraje (konkrétní pracovní místo bude nabídnuto v rámci jednání).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost